Dodany: 2013-03-06 12:00:59

 

BansheeAkcja seriale online toczy się głównie w czasach obecnych lub jakiejś niedalekiej przyszłości. Różne jej wizje mogą przyprawić o zwrot głowy niemal każdego widza nawet najwytrawniejszego.

 

Większość tego co dzieje się w wielu seriale online nie jest specjalnie interesująca dla masowego widza. Mimo tego i tak cieszą się popularnością, serialem opowiadającym o niecodziennym życiu jest serial Banshee . Jego akcja toczy się w czasach westernu, pewien mężczyzna oszust zostaje uwolniony z aresztu otrzymuje szansę na drugie życie. Zostaje szeryfem miasteczka Banshee na dzikim zachodzie teraz jest po drugiej stronie prawa. Jego zdziwienie przykuwa fakt, że w tym miasteczku żyje oszustka, która była jego kochanką i partnerką w wielu przekrętach.

 

Ich drogi się rozeszły z racji tego jakich oszustw się dopuszczała wobec niego poczuł się oszukany i zawiedziony. Teraz ma szansę się zemścić zemsta to coś ponadczasowego ten temat nie schodzi nawet na milimetr z motywów wykorzystywanych w kinie. Zemsta była pokazywana w setkach odsłon. serial Banshee może zmrozić krew w żyłach.Dodaj nowy komentarz do artykułu Banshee
Nick: