Dodany: 2013-03-06 12:15:38

 

AwakeTragedie osobiste stają się motywami do seriale online. Wiele seriale online bazuje na historiach, które mogły wydarzyć się w życiu wielu osób. Akcja w serial Awake opiera się na wypadku, którego doznał główny bohater. Od tego momentu jego życie jest podwójne.

 

Mianowicie ma on dwa zupełnie inne życia toczące się w innej rzeczywistości. W jednej jego żona żyje a syn nie a w drugiej na odwrót ich śmierć jest spowodowana właśnie owym wypadkiem. Teraz nie wiemy jak jest naprawdę, która rzeczywistość jest jawą a która nie. Możliwe, że obydwie są tak samo fałszywe jaka jest prawda. Nad tym nieustannie zastanawia się główny bohater i wiedzie życie w dwóch światach.

 

Sam nie wie co ma robić, w pewnym momencie w jednym ze światów zaczynają się dziać bardzo dziwne rzeczy . Sprawia to, że nabiera on podejrzeń nie wie czy to efekt wypadku czy ma jakąś chorobę. Zagadki przestają być zabawne i przyjemne, a świat zaczyna mu się zaciskać wokół szyi jak pętla. Co zrobi z tym główny bohater serial Awake ? Jego wybór jest mocno ograniczony i niekoniecznie jest w stanie zaprowadzić go do jakichś lepszych rezultatów..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Awake
Nick: