Dodany: 2013-03-06 12:29:58

 

OdwróceniPolska mafia to motyw dla kilku seriale online. Wiele z seriale online to produkcje kasowe kiedy dotykają tematu mafii i przestępczości zorganizowanej. W serial Odwróceni widzimy jak rosła w siłę i jak upadały dwie największe i najgłośniejsze mafie w Polsce czyli pruszkowska i wołomińska.

 

Całość jest przedstawiona z punktu widzenia świadka koronnego, który przez ponad 10 lat współpracował z policją i zdobywał dowody na gangsterów. Dzięki niemu możliwe było schwytanie i wytoczenie procesu największym gangsterom w naszym kraju, ich złapanie bez niego nie było by możliwe.

 

Kanwa tej historii stała się motywem przewodnim dla opowiedzenia historii o życiu bardzo przebojowym i pełnym zaskoczeń. Współpraca między policjantem a gangsterem nie wygląda miło na samym początku. Obsada serialu jest podobna jak w filmie, o tym samym tytule. serial Odwróceni jest oparty na faktach i nie ma niczego innowacyjnego do przekazania ani oddania. Warto się zastanowić nad sposobem kręcenia większości seriali w Polsce. Warto by były lepsze.Dodaj nowy komentarz do artykułu Odwróceni
Nick: