Dodany: 2013-05-23 10:00:49

 

Zapachfilm Zapach to filmy online, który pokazuje nam kolejną dramatyczną sytuację, w którą nasz główny bohater – agent – sam siebie wplątuje przez to, że przyjmuje zlecenie od kobiety, do której ma słabość.

 

Zlecenie wydaje się być takie, jak każde inne. Nasz główny bohater ma przede wszystkim znaleźć dowody zdrady jego klientki przez jej męża. http://filmmex.pl/film,zapach-the-scent-2012.html pokazuje jednak, że nie będzie to takie łatwe. filmy online komplikuje się, kiedy okazuje się, że nasz bohater znajduje męża kobiety martwego i jest jedyną osobą, którą można obwinić o to zabójstwo.

 

filmy online 3d dodatkowo komplikuje się, kiedy okazuje się, że kobieta, klientka naszego bohatera jest jedynym świadkiem tej zbrodni. filmy online pokazuje, ile będzie musiał zdziałać nasz główny bohater, by pokazać, że to nie on jest winny, a cała sytuacja jest mocno naciągana. filmy online to również produkcja pełna tajemnic, które przyjdzie naszemu bohaterowi rozwiązać i z którymi się zmierzyć. Film polecamy każdemu, kto lubi takie właśnie pełne grozy i dramatyzmu filmy side by side, w których nie wiadomo, od początku do końca o co tak naprawdę chodzi. Polecamy więc ten film wszystkim miłośnikom takich gatunków.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zapach
Nick: