Dodany: 2013-05-23 10:29:33

 

Pusherfilm Pusher to film opowiadający historię dilera narkotykowego, który ma za zadanie przekazać kolejną porcję narkotyków klientowi, który wydaje się być prawdziwą grubą rybą.

 

Jednak z racji tego, że towaru w takiej ilości nie posiada postanawia go pożyczyć. film Pusher pokazuje jak nasz główny bohater pojawia się na spotkaniu z klientem, jednak jak się okazuje – na miejscu zjawia się również policja, a nasz główny bohater wyrzuca towar, który miał pożyczony i przygotowany dla klienta. filmy online side by side ten to kolejna opowieść o tym, jak dilerzy i ich porachunki mogą być nie tylko niesamowitymi sytuacjami, w których biorą udział każde strony – zła, dobra, a nawet widz często nie jest w stanie się połapać, za którą tak naprawdę trzyma kciuki.

 

filmy online, jak ten to kolejna opowieść o rozgrywkach między dilerami, a policją, ale i dilerami między sobą. filmy online, jak ten polecamy tym, którzy taki styl filmów lubią i taki styl akcji preferują. Miłośnikom nieco wyższych gatunków i filmów wyższych lotów polecamy jednak coś mocniejszego. filmy online 3d ten doczekał się swoich kolejnych części więc jak się okazuje, znalazł swoich fanów dla których warto było zrobić kolejne części.Dodaj nowy komentarz do artykułu Pusher
Nick: