Dodany: 2013-05-23 10:37:43

 

Extractedfilm Extracted to kolejny z filmów pokazujących jak agenci specjalni i ministerstwo sprawiedliwości Usa są w stanie posunąć się do każdego działania byleby było ono skuteczne i pomogło walczyć z tymi, którzy zdecydowanie nie chcą by prawo było nieugięte.

 

 

film Extracted to opowieść o naukowcu, którym zaczyna interesować się wspomniane ministerstwo. Chodzi przede wszystkim o to, że naukowiec jest w posiadaniu urządzenia, które pozwala na przenikanie w umysły wskazanych ludzi. filmy online 3d pokazuje jak nasz naukowiec niechętnie nawiązuje współprace z rządem.

 

filmy online pokazuje, jak rząd i agenci chcą urządzenie to wykorzystać w jednym celu – by przeglądać umysły terrorystów i przestępców, którzy nie chcą współpracować, a którzy mogą mieć informacje bardzo istotne dla wywiadu amerykańskiego, ale i dla rządu. filmy online hd pokazuje nam więc jak zaczyna się układać ta współpraca i pokazuje jak zdobycze techniki pomagają w trudnych krajowych sytuacjach. filmy online ten z pewnością spodoba się każdemu, kto lubi nie tylko filmy akcji, ale i kryminalne, takie, które wciągają widza do reszty, by ten razem z głównymi bohaterami mógł tworzyć obraz, który prezentowany jest na ekranie. filmy side by side z pewnością doskonale się w tym sprawdza.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Extracted
Nick: