Dodany: 2013-05-23 10:47:34

 

Deadfallfilm Deadfall to filmy online 3d opowiadający o rodzeństwie, któremu nie wystarcza jak innym rodzeństwom bycie razem, czy wspólna zabawa.

 

Nasi główni bohaterowie to rodzeństwo złodziei, którzy po udanym skoku na kasyno zaczynają uciekać z torbą pełną pieniędzy. Kiedy jednak zostają za nimi wypuszczone listy gończe, a także wszyscy dookoła zaczynają im się przyglądać postanawiają się rozdzielić, podzielić łupem i uciekać każde w swoją stronę i swoim sposobem. filmy online ten to z pewnością film akcji. filmy online hd ten to również film o zasięgu masowym, bo taka tematyka jest urządzana właśnie pod widza masowego, jednak nie można odmówić twórcom ni tylko doskonałego dopracowania obrazu, ale i ciekawych zbiegów akcji, które spodobają się z pewnością każdemu miłośnikowi i znawcy tematu.

 

film Deadfall to film, który pokazuje nam szaleńszy pościg za złodziejami i ich zmagania z tym , że są najbardziej poszukiwani w stanach. filmy online ten polecamy wszystkim, którzy potrzebują adrenaliny, którą wysysa się z dobrym kinem i udanymi produkcjami. Ten film z pewnością do takich można zaliczyć..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Deadfall
Nick: