Dodany: 2013-05-31 14:36:14

 

Hobbit: Niezwykła podróżProza Tolkiena od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Świat stworzony przez tego autora zachwyca zarówno małych, jak i dużych, tych, którzy uwielbiają fantasy, ale także tych, którzy wcześniej za fantastyką nie przepadali.

 

Ostatnia ekranizacja powieści Tolkiena – film Hobbit: Niezwykłą podróż, znalazła wielu zwolenników. Zwłaszcza, że można ją zobaczyć jako filmy 3d.

Filmy tego typu, nazywane inaczej filmy side by side, to prawdziwy hit kina. O czym jest film film Hobbit: Niezwykłą podróż? Film tego opowiada historię hobbita – Bilbo Bagginsa. Bilbo Baggins wraz z innymi hobbitami mieszka w Shire – pięknej i zielonej wiosce.

 

Mały hobbit nie może dłużej pozostać swojej wiosce. Wielki czarodziej Gandalf wysyła go w długą i pełną niebezpieczeństw podróż. Na szczęście Bilbo nie wyrusza sam. Towarzyszy mu 13 krasnoludów. Cała ta gromadka ma za zadanie pokonać smoka Smauga. Czy im się to uda? Koniecznie zobaczcie film Hobbit: Niezwykłą podróż i dzięki filmom 3d wraz z bohaterami przeżywajcie ich podróż..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Hobbit: Niezwykła podróż
Nick: