Dodany: 2013-05-31 14:39:18

 

Step Up 4 RevolutionFilmy online to prawdziwa gratka dla fanów kina. Zwłaszcza filmy online 3d, które w ostatnim czasie cieszą się wręcz niesamowitą popularnością. Dlaczego akurat filmy 3d? Dlatego, że takich przeżyć nie zapewni nikomu kino 2d. Filmy side by side pozwalają wczuć się w film i niemal na żywo wejść w interakcję z bohaterami.

 

Tak też jest w przypadku filmu muzycznego, jakim jest film Step Up 4 Revolution. Film Step Up 4 Rovolution to nie tylko doskonały film muzyczny, ale także świetny romans. Fabułą filmu opowiada o grupie tancerzy, nazywanych The Mob. Pochodzą oni z Florydy, i wszelki swoje emocje wyrażają tańcem. Tańczą praktycznie wszędzie.

 

Szefem grupy tancerzy jest Sean. Poznaje on piękną dziewczynę – Emily. Chłopak z miejsca zakochuje się w niej. Okazuje się, że Emily jest profesjonalna tancerką. Para początkowo zaprzyjaźnia się, a zbliża ich do siebie wspólny cel – ocalenie dzielnicy, w której mieszkają członkowie grupy The Mob. Czy wspólna walka i rewolucja taneczna, jaką planują The Mob i Emily, pozwoli ocalić dzielnicę? Dowiecie się oglądając film Step Up 4 Revolution.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Step Up 4 Revolution
Nick: