Dodany: 2013-06-04 11:10:17

 

DreddFanów SF z pewnością ucieszy fakt, że film Dredd – jeden z najlepszych filmów sf w ostatnim czasie, można oglądać w wersji 3d.

 

filmy 3d, takei jak film Dredd, to z pewnością niesamowite przeżycie dla każdego widza. filmy side by side w ogóle zachwycają jakością obrazu, a ich popularność sprawia, że coraz więcej filmów pojawia się właśnie w takiej technologii.

O czym jest film Dredd? Akcja filmu rozgrywa się w przyszłości. Świat zmienił się, zwłaszcza jeśli chodzi o sądownictwo. W świecie przyszłości to sędziowie zajmują się więźniami od początku do końca – skazują oraz egzekwują kary.

 

Tytułowy Dredd jest jednym z takich sędziów. W świecie kryminalistów budzi respekt i postrach. Dredd jest sędzią bardzo sprawiedliwym i wie o tym każdy w Mega City One, gdzie sądzi. Pewnego dnia w jednym z najniebezpieczniejszych miejsc miasta, wybuchają zamieszki. Dredd wie, że zamieszany jest w to gang narkotykowy, dlatego wkracza do akcji. Szybko okazuje się się, że byłą to pułapka, przygotowana specjalnie dla sędziego.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dredd
Nick: