Dodany: 2013-06-04 11:39:13

 

ThorJedna z największych produkcji filmowych w ostatnim czasie – film Thor, to doskonałe kino, które warto polecić każdemu. Tym bardziej, że najlepsze filmy online wydawane są teraz jako filmy online 3d (filmy side by side).

 

I film Thor jest właśnie takim filmem. film Thor przygotowany został na podstawie komiksu o tym samym tytule. Komiks odniósł wielki sukces i tak samo jest z filmem.

Na ziemię zostaje zesłany Thor, Jeden z najwyższych bogów nie może zabrać nawet swojego słynnego miecza – Mjollnira, wykonanego z nikomu nieznanego metalu. Karą Thora ma być życie na ziemi, wśród zwykłych ludzi. Zostaje mu odebrana całą boskość.

 

Thor odtąd nazywa się dr Donald Blake i ma prowadzić porządne życie zwykłego człowieka. Ma to go nauczyć szacunku i pokory. Nie jest to trudne gdyż dr Donald Blake nie pamięta swojego poprzedniego wcielenia. Jednak cały jego świat staje na głowie, gdy odnajduje przypadkiem swój boski miecz. Odtąd Donald wie, że tylko on będzie w stanie chronić ludzkość przed niebezpieczeństwami. Pełen ciekawych zwrotów akcji, pełen efektów specjalnych, pełen świetnej gry aktorskiej – taki jest właśnie film Thor, dlatego zdecydowanie warto go zobaczyć.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Thor
Nick: