Dodany: 2013-06-04 11:41:22

 

Prawie jak gladiatorFilmy 3d kojarzą się zazwyczaj z filmami dla dorosłych widzów. Nie jest prawdą, że tylko „poważne” filmy produkowane są jako filmy side by side. Świadczyć może o tym film Prawie jak gladiator.

 

Film prawie jak gladiator to doskonała kreskówka dla dzieci, którą możemy zobaczyć w technologii 3d. O czym opowiada film Prawie jak gladiator? Film ten to historia chłopca Tino.

Mieszka on w Pompejach. Pewnego dnia w Pompejach wybucha wulkan. Tino ma szczęście- życie ratuje mu założyciel najlepszej i najsłynniejszej szkoły gladiatorskiej.

 

Tino pozostaje pod jego opieką i wychowuje się z innymi chłopcami, którzy pragną być gladiatorami. Wszyscy liczą na to, że Tino dołączy do ich marzeń i wspólnie będą je realizować. Tino ma jednak inne marzenia. Nie ma kondycji, ma nadwagę, a jego sprawność fizyczna pozostawia wiele do życzenia i wcale nie chce być gladiatorem. Świat Tino staje na głowie w momencie, gdy poznaje piękną dziewczynę. Chcąc zaimponować wybrance Tino postanawia udowodnić, że jest świetnym gladiatorem. Pomóc ma mu w tym wygrana z prestiżowych zawodach gladiatorów, organizowanych w Koloseum. Czy Tino zachwyci swoją wybrankę serca?

Dodaj nowy komentarz do artykułu Prawie jak gladiator
Nick: