Dodany: 2013-06-04 11:44:48

 

Ja, robotFilmy online 3 d to prawdziwa gratka dla fanów kina, zwłaszcza dla fanów sf, gdzie ważną rolę odgrywają efekty specjalne. Dlatego ci, którzy chcieli zobaczyć film Ja, robot mają ogromne szczęście. To jeden z tych filmów, które stworzone zostały w wersji filmy side by side czyli inaczej 3d.

 

O czym jest film Ja, robot ? film Ja, robot przenosi nas w czasie do roku 2035. Ludzkość nie potrafi obejść się bez robotów.

Praktycznie w każdej dziedzinie życia wykorzystują roboty. Tworzeniem najnowocześniejszych robotów zajmują się sztaby specjalistów. Kiedy jeden z genialnych konstruktorów ginie, rozpoczyna się śledztwo.
Prowadzi je detektyw Del Spooner.

 

Pomocna detektywowi okazuje się specjalista od psychologii robotów – Susan Calvin. Oboje zaczynają nabierać podejrzeń, że śmierć naukowca nie była przypadkiem, i że zbrodni mógł dokonać robot. Im bliżej rozwiązani zagadki tym Del i Susan narażają się na większe niebezpieczeństwo. Podejrzewają, że nie byłą to ostatnia śmierć zadana przez roboty. Czyżby szeregi robotów planowały przejąć władze nad światem? Dowiesz się oglądając film Ja, robot..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ja, robot
Nick: