Dodany: 2013-06-04 11:46:34

 

Życie PiTechnologia produkcji filmów idzie wciąż na przód. Nie ma już kina czarno-białego czy też niemego. Dziś królują kolory i fantastyczne obrazu tworzone w najnowocześniejszych technologiach.

 

Jedną z takich technologii prezentują filmy hd, zarówno w wersji telewizyjnej czy kinowej, jak i w wersji filmy online hd. Technologia hd, czyli inaczej technologia high definition, pozwala na maksymalne wyostrzenie obrazu i uwypuklenie jego najdrobniejszych szczegółów.

Wiele filmów produkowanych dziś jest jako hd. W ostatnim czasie był to film Życie Pi. film Życie Pi powstał na postawie powieści Yanna Martela. Powieść była bestsellerem, film również się nim stał. Życie Pi opowiada historię chłopca – Pi Patela. Wychowuje się w Indiach.

 

Jest synem właściciela zoo. Pewnego dnia rodzice Pi podejmują decyzję o przeprowadzce do Kanady. Podróż statkiem okazuje się nie być dobrym pomysłem. Ulega on uszkodzeniu, a następnie tonie. Pi udaje się przetrwać. Oprócz niego w szalupie ratunkowej znajduje się hiena, zebra, tygrys i orangutan. Czy chłopcu uda się dotrzeć do brzegu i uratować życie? Dowiecie się, gdy zobaczycie film Życie Pi.

 

Dodaj nowy komentarz do artykułu Życie Pi
Nick: