Dodany: 2013-09-03 13:04:36

 

Avengersfilm Avengers to jeden z największych hitów filmy online ostatnich lat. Osiągnął wielki sukces tak w Polsce, jak i w pozostałej części świata.

 

 Wiele filmy hd starało się o ten tytuł, jednak niewiele filmy 3d się tego doczekało. Jednak film Avengers zdecydowanie sobie na to miano zasłużył.

Produkcja opowiada o sytuacji zagrożenia, w której znajduje się nagle cały świat. Ludzie stają w obliczu poważnego zagrożenia, na które nic nie poradzą nasze możliwości i zdolności.

Tutaj potrzebna jest pomoc kogoś wyjątkowego, o nadludzkich możliwościach. Kimś takim są oczywiście mutanci. Dlatego Nick fury tworzy zespół Avengers, składający się z tych wyjątkowych osób. Jest to drużyna, której nic nie jest w stanie się oprzeć.

Filmy online, takie jak ten, opierają się na bardzo znanych motywach. Tym razem mamy do czynienia z postaciami z Marvela, które są rozpoznawalne i bardzo popularne. Dlatego film osiągnął tak duży sukces. Słynne postaci, słynny autor, reżyser i aktorzy. Ten film nie mógł się nie udać..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Avengers
Nick: