Dodany: 2013-09-03 13:18:50
 

Opowieści z Narni: Podróż Wędrowca do ŚwituNajnowsza część film Opowieści z Narni: Podróż Wędrowca do Świtu, nie zaskoczy nas niczym nowym. Jest to ten rodzaj filmy online, który został wyprodukowany przede wszystkim z myślą o najmłodszych i to ich ma przyciągnąć do kina wraz z rodzicami.

 

 Każdy starszy fan serii, może być rozczarowany prostotą fabuły. Jednak taki był zamiar autora tego filmy hd, dlatego nie powinniśmy być zaskoczeni.

Autor i producent tego filmy 3d od samego początku nie planował całkowitej, czy też nawet dużej zgodności swojej produkcji z oryginałem – czyli książką. Powinni wiedzieć o tym ci wszyscy, którzy planują wybrać się do kina. Jeśli pójdziemy z takim nastawianiem, na pewno film Opowieści z Narni: Podróż Wędrowca do Świtu nas nie zaskoczy.

filmy online w tym stylu, mają przede wszystkim przenieść nas na trzy godziny w świat magii i baśni. I to się zdecydowanie udaje. Ogląda się to z przyjemnością, lekko i bez specjalnego wysiłku. Polecamy wszystkim tym, którzy mają ochotę oderwać się na chwilę od codzienności.Dodaj nowy komentarz do artykułu Opowieści z Narni: Podróż Wędrowca do Świtu
Nick: