Dodany: 2013-09-03 14:17:05

 

Piła mechaniczna 3dfilm Piła mechaniczna 3d to wbrew oczekiwaniom większości, bardziej komedia niż horror. Tytuł co prawda zapowiada coś zupełnie odwrotnego, jednak zgodnie z zamysłem autorów, czy też nie, w tym filmy hd więcej jest momentów do śmiechu niż do strachu.

 

Najbardziej jednak zaskakuje, że ten filmy 3d miał być od początku produkcją ze sporą dawką humoru, chociaż są zabawne momenty, które z założenia wcale nie miały takie być.

Wybierając się na film Piła mechaniczna 3d musimy się więc spodziewać wyjątkowej i zaskakującej mieszanki horroru z komedią. Ten filmy online jest zupełnie nieprzewidywalny i zaskakujący.

Opowiada on o kobiecie, Heather, która wybiera się wraz ze swoim chłopakiem do Teksasu, aby przejąć odziedziczony spadek. Spotyka tam swego kuzyna, który kryje pewną tajemnicę.

Nie można odmówić twórcom wyobraźni i pomysłowości. Na każdym kroku będą nas zaskakiwały zabawne lub straszne momenty, które wprawią nas w lepszy lub gorszy nastrój. Polecamy tę produkcję wszystkim tym, którzy lubią być w kinie zaskakiwani.Dodaj nowy komentarz do artykułu Piła mechaniczna 3d
Nick: