Dodany: 2013-09-03 14:18:38

 

base64(IHN0eWxlPSJmbG9hdDogbGVmdDsiIHNyYz0iaW1hZ2VzLzIwMHB4LUVtYmxlbS1wZXJzb24tYmx1ZS5zdmcucG5nZTM2M2QucG5nIiBhbHQ9IkRyZWRkICIg)base64film Dredd to kino science fiction dość mocno osadzone w rzeczywistości. Opowieść snuta w tym filmy online, jest kolejną możliwością, jaka może nas spotkać w niedalekiej przyszłości. Wiedzą o tym twórcy tego filmy hd i sięgają do naszych największych obaw.

Budują dość prawdopodobną i niezwykłą przyszłość.

 

ego rodzaju filmy 3d są gratką dla fanów science fiction. Kolejna propozycja rozwiązania globalnych problemów oraz wizja tego, jak świat będzie wyglądał za kilkadziesiąt lat. film Dredd opowiada o czasach, w których sprawiedliwość wymierzają pojedynczy sędziowie. Są oni przez to znienawidzeni przez spore grupy osób, którym bardzo zależy na tym, aby się zemścić. Jednym z takich sędziów jest Dreed. Jest on uważany za dość surowego, ale bardzo sprawiedliwego. Pewnego dnia, kiedy jak zwykle wykonuje swoje obowiązki wpada w zasadzkę, urządzoną przez żądnych zemsty kryminalistów.

Filmy online pokazuje w bardzo ciekawy sposób nasza niedaleką przyszłość. Wszystko jest dziś możliwe i ta wersja wydarzeń jest równie prawdopodobna, co inna.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dredd
Nick: