Dodany: 2013-09-03 14:25:51

 

Prawie jak gladiatorfilm Prawie jak gladiator to kolejna propozycja dla najmłodszych oraz ich rodziców. Jest to jeden z tych filmy online, które najlepiej ogląda się w rodzinnym gronie. Zabawna, rysunkowa historia z czasów starożytnych przeniesie was i wasze dzieci w niezwykły świat gladiatorów i władców.

 

filmy hd w stylu tej produkcji to świetny sposób na spędzenie niedzielnego popołudnia z rodziną. Bardzo ciekawy pomysł przeniesienia pełnego przemocy świata gladiatorów i ich walk, na pole rysunkowej baśni dla najmłodszych. filmy 3d robi spore wrażenie pomysłowością oraz sposobem realizacji. film Prawie jak gladiator jest zrealizowany na bardzo wysokim poziomie i zadowoli tak dorosłych, jak i najmłodszych.

Ten filmy online to historia młodego Tino, którego z zagłady w Pompejach ratuje generał Chiron – założyciel słynnej szkoły dla gladiatorów. Tino dorasta więc wśród walk, ciągłych treningów i starć, ale sam nie jest zainteresowany rywalizacją. Wszystko zmienia się, gdy na jego drodze pojawia się piękna dziewczyna. Dla niej chce stanąć na arenie Koloseum i pokonać najsilniejszego z gladiatorów.Dodaj nowy komentarz do artykułu Prawie jak gladiator
Nick: