Dodany: 2013-09-04 08:53:57
 

Shrek 2Kolejna część przygód Ogra i jego przyjaciół, czyli film Shrek 2. Jest to jeden z najbardziej oczekiwanych filmy online2004 roku. Kontynuacja przygód mało sympatycznego ogra, osła oraz małżonki Shreka – Fiony, to świetny filmy hd dla całej rodziny. Nie można tego przegapić.

 

filmy 3d, takie jak ten, to świetne kino, które można oglądać właściwie bez końca, a za każdym razem wywoła uśmiech na naszej twarzy. Taki właśnie jest film Shrek 2. Tym razem Shrek wraz ze swoją świeżo poślubioną małżonką wybierają się do jej królestwa, aby rodzice mogli poznać małżonka córki. Kiedy przybywają na miejsce okazuje się, że rodzice nie do końca radzą sobie z faktem, że ich córka jest ogrzycą a jej małżonek ogrem. Cała sytuacja jest o tyle trudna, że Shrek wcale nie ma ochoty pracować nad tym, aby przypodobać się swojej nowej rodzinie. To również w tej części Shrek i Osioł poznają swojego nowego kompana – Kota w butach.

Polecamy wszystkim ten filmy online. Naprawdę warto wybrać się do kina na poprawę humoru.Dodaj nowy komentarz do artykułu Shrek 2
Nick: