Dodany: 2013-09-04 09:16:48
 

Ogromne fale Tahiti 3d film Ogromne fale Tahiti 3d to produkcja dokumentalna, która wprowadzi nas w świat surferów. Kto nie chciałby, choćby oglądając filmy online, zanurzyć się choć na chwilę w świecie zdumiewająco wielkich fal, błękitnej wody.

 

Kto nie chciałby zmierzyć się oglądając filmy hd, z ogromną dawką adrenaliny i emocji. Wszystkich chętnych na to wyzwanie zapraszamy na film Ogromne fale Tahiti 3d.

Jest to filmy online, w którym wkraczamy w świat Tahitańskiego surfingu. Spotkamy Kelly’ego Slatego – dziesięciokrotnego mistrza świata w surfingu, który wraz z grupą przyjaciół odwiedzi legendarny spot na Tahiti – Teahupo. Tutaj zobaczymy prawdziwy popis umiejętności w starciu z falami Tahiti. Niewiarygodne popisy surferów, ogromne fale, szalejąca, pieniąca się woda – to wszystko dostarczy nam mnóstwa emocji i energii.

Zapraszamy na ten film nie tylko fanów surfingu, ale również wszystkich tych, których po prostu interesują sporty, które angażują spore dawki adrenaliny. Jest to kino przy którym nikt się nie będzie nudził.Dodaj nowy komentarz do artykułu Ogromne fale Tahiti 3d
Nick: