Dodany: 2013-09-04 09:39:26

 

Sanktuarium 3d Wszystkim tym, którzy lubią się bać, polecamy dziś film Sanktuarium 3d jest to doskonały horror, który świetnie oddziałuje na wyobraźnię i który każdego przestraszy.

 

Jeśli więc nie macie planów na najbliższy wieczór, radzimy go spędzić z filmy online. To doskonała rozrywka dla wszystkich fanów filmy hd.

film Sanktuarium 3d opowiada historię Briana, który po śmierci matki dowiaduje się, że otrzymał w spadku ośrodek, w którym testowano nowe sposoby leczenie ludzi z uzależnień. Wybiera się więc na miejsce, aby zobaczyć budynek. Tamm spotyka współpracownika matki, który oprowadza Briana po tajemniczych podziemiach, które nie są bliżej znane zewnętrznemu światu. To tu skupią się na nim moce umarłych, którzy chcą zemsty za cierpienia, jakie im zadała matka Briana.

Jest to bardzo mroczny filmy 3d, który świetnie oddaje nastrój i atmosferę szpitala i historii jaka się w nim wydarzyła. Aktorzy zostali doskonale dobrani do swoich ról, a wszystkiemu towarzyszy świetnie dobrana muzyka. Każdy fan filmy online powinien to obejrzeć.Dodaj nowy komentarz do artykułu Sanktuarium 3d
Nick: