Dodany: 2013-09-04 10:13:45

 

OpuszczeniKolejny z cyklu filmy online science fiction to film Opuszczeni. Jest to kolejna propozycja filmu opowiadającego o podbojach kosmosu, przyszłości i możliwościach, jakie ludzkość ma przed sobą. filmy hd takie, jak ten, to bardzo popularna tematyka. Zbierają one szerokie grono widzów i fanów w kinach.

 

filmy 3d takiej jak ten, dość często pojawiają się w kinach. Średnio dwa, trzy produkcje o tej tematyce możemy obejrzeć rocznie na dużym ekranie. Zwiększa to prawdopodobieństwo przesycenia i znudzenia tematem. Dlatego też film Opuszczeni musiał być oparty na oryginalnym, nowatorskim pomyśle, aby nie stać się kolejnym z serii. Tak się też nie stało. Ten filmy online zrobił świetną karierę i na pewno nie zawiedzie nikogo, kto zdecyduje się wybrać do kina.

Jest to opowieść o astronautach, którzy znajdują się na długofalowej misji kosmicznej. Pewnego dnia okazuje się, że zostali zarażeni tajemniczym wirusem. Co najgorsze, choroba prowadzi do halucynacji, co powoduje, że kosmonauci stają się zagrożeniem dla samych siebie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Opuszczeni
Nick: