Dodany: 2013-09-04 10:16:05

 

Infiltrator Jeśli szukacie ambitnej propozycji kinowej na weekend, to zdecydowanie polecamy film Infiltrator. Powinien go obejrzeć każdy fan filmy hd. Produkcja łączy w sobie ciekawą opowieść, kino akcji i głębsze wątki, dotyczące relacji międzyludzkich. Jest to wyjątkowy film 3d, który powinien zainteresować wszystkich fanów mocnego, ambitnego kina.

 

film Infiltrator opowiada o właścicielu firmy budowlanej (Dwayne Johnson), który dowiaduje się nagle, że jego syn zostaje niesłusznie posądzony o sprzedaż narkotyków i grozi mu dziesięć lat więzienia. Mężczyzna porażony tą informacją, nie potrafi uwierzyć w zarzuty. Postanawia więc przeniknąć do świata mafii i handlarzy narkotyków, w roli dilera. Chce poznać prawdę i oczyścić syna z zarzutów.

Jest to ten filmy online, w którym Dwayne Johnson ma szansę zagrać ambitną rolę w ambitnej produkcji. Jest to dość mroczny obraz, w którym Johnson gra zdeterminowanego ojca, który poświęci wszystko dla swojego dziecka. Polecamy ten filmy online każdemu, kto ma chęć na coś wyższych lotów.Dodaj nowy komentarz do artykułu Infiltrator
Nick: