Dodany: 2013-10-08 10:30:23

 

MentalistaJeśli lubicie seriale online, w których bohater posiada niezwykłe, ale nie nadprzyrodzone umiejętności, to serial Mentalista jest właśnie w tym rodzaju. Opiera się na fakcie, który mówi, ze są ludzie, którzy z zachowania, ubioru, sposobu wypowiadania się, są w stanie wywnioskować bardzo dużo informacji o drugim człowieku.

 

Dzięki tego rodzaju umiejętnościom potrafi również manipulować ludźmi tak, aby zmusić ich do zrobienia czegoś lub do wyjawienia informacji. Taki właśnie jest główny bohater serial Mentalista – Patrick Jane. Chociaż jego przeszłość jest dużo bardziej skomplikowana.

Bohater tego seriale online w przeszłości był jasnowidzem – oszustem, używając swoich zdolności do zarabiania pieniędzy. Pewnego dnia jego żona i córka zostają zamordowane przez seryjnego zabójcę – Red Johna. Jane, dzięki swoim zdolnościom dostaje się do policji, aby tam, jako konsultant pomagać w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. Jednak jego jedynym cele, dla którego poświęci wszystko, jest zemsta na Red Johnie, którego nieustannie poszukuje.

Polecamy serial Mentalista.Dodaj nowy komentarz do artykułu Mentalista
Nick: